Detail tovaru

Wok s dubovou rukojetí 28 cm NETHERTON FOUNDRY

doprava zadarma skladom
62.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 1 ks (Tovar dodáme do 26. 03.)
Wok s dubovou rukojetí 28 cm NETHERTON FOUNDRY Wok s dubovou rukojetí 28 cm NETHERTON FOUNDRYWok s dubovou rukojetí 28 cm NETHERTON FOUNDRY

POPIS
PODROBNOSTI

Wok, hlboká panvica  z masívnej liatiny, patrí medzi najpraktickejšie kusy riadov, ktorými môžete vybaviť svoju kuchyňu. Do modelu s dubovou rukoväťou od anglickej rodinnej firmy Netherton Foundry sa po niekoľkých kuchynských „seansách“ doslova zamilujete.

Wok je vyrobený z liatiny, s obsahom 99,1 % železa. Takýto vysoký podiel čistého železa je v moderných riadoch dnes už raritou, woku však dodáva skvelé vlastnosti. Masívna liatina je nesmierne odolný, trvanlivý a (bežným používaním ) prakticky nezničiteľný materiál. Častým používaním naopak dozrieva a zlepšuje svoje vlastnosti.

Povrch liatinového woku stačí po použití obtrieť a následne ošetriť mäkkou handričkou alebo servítkou s niekoľkými kvapkami jedlého oleja. Vytvorený mastný film ochráni liatinu před oxydáciou a navyše zlepší jej prirodzenú nepriľnavosť. Tá je liatine vlastná, je permanentná a časom nedochádza k jej degenerácii (jako na nekvalitných teflónových riadoch).

 

 

Průměr 28
Sklokeramická deska áno
Výrobek je možné umývat v myčce nie
Elektrický sporák áno
Indukce áno
Plynový sporák áno
Plynový sporák s rozptylovačem plamene áno
Materiál lisované železo
Materiál úchytů Britský dub
Barva černá