Zobraziť kategórie produktov

Panvica s dubovou rukoväťou a pokrievkou 20 cm NETHERTON FOUNDRY

Skladom Doprava zadarmo
64.00 €
Cena s DPH a dopravou
3 pracovné dni (tovar dodáme do 08. 04. )

Popis tovaru

 

Masívna liatinová panvica s dubovou rukoväťou je dokonalým univerzálnym kuchynským náčiním. Pochádza z ručnej dielne anglickej rodinnej firmy Netherton Foundry a patrí medzi najkvalitnejšie kusy riadu, aké si dnes môžete obstarať.

Materiál panvice tvorí z 99,1 % čisté železo. To je určujúce pre jej vlastnosti. Predovšetkým : masívna liatina neobsahuje absolútne žiadne syntetické materiály, rovnomerne sa prehrieva a dlho si udržiava teplo, čo samozrejme šetrí váš čas aj energiu. Nehrozí, že by sa časom na panvici čokoľvek uvoľnilo, popraskalo, alebo poškodilo teplom. Nielenže skvelo odoláva opotrebovaniu, poškrabaniu a starnutiu, ale časom a používaním sa jej vlastnosti neustále zlepšujú. Navyše je prakticky bezúdržbová. Po použití ju stačí obtrieť handričkou, alebo servítkou s jedlým olejom. Zostane tak mierne mastná a to ju ochráni před koróziou, a navyše olej v póroch ešte zlepší prirodzenú nepriľnavosť železnej liatiny. Jedlo, pripravené na panvici Netherton Foundry, sa vám určite nepripáli.

Masívnu liatinu môžete používať na akomkoľvek sporáku, vďaka vysokému obsahu železa je obzvlášť vhodná pre sporáky indukčné. Po jednoduchej demontáži rukoväte z britského dubu ju môžete použiť aj do rúry, alebo na gril. Výborne odoláva aj veľmi vysokým teplotám, alebo bodovému ohrievaniu

 

Prečo liatinovyriad.sk?

  • Extrémne trvanlivý - vydrží desiatky rokov
  • Vynikajúce tepelné vlastnosti
  • Vysoká kvalita tovaru
  • Prírodný materiál
  • Všetky produkty skladom
  • Poštovné a balné ZADARMO