Detail tovaru

Panvica na raňajky s dubovou rukoväťou 30 cm NETHERTON FOUNDRY

doprava zadarma skladom
81.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 3 ks (Tovar dodáme do 23. 01.)
Panvica na raňajky s dubovou rukoväťou  30 cm NETHERTON FOUNDRY Panvica na raňajky s dubovou rukoväťou  30 cm NETHERTON FOUNDRYPanvica na raňajky s dubovou rukoväťou  30 cm NETHERTON FOUNDRYPanvica na raňajky s dubovou rukoväťou  30 cm NETHERTON FOUNDRY

POPIS

Masívna panvica z lisovaného železa s dubovou rukoväťou je dokonalým univerzálnym kuchynským náčiním. Pochádza z ručnej dielne anglickej rodinnej firmy Netherton Foundry a patrí medzi najkvalitnejšie kusy riadu, aké si dnes môžete obstarať.

Určujúce vlastnosti lisovanej železnej panvice sú zhodné s vlastnosťami liatinového riadu. Nielen že skvelo odoláva starnutiu, opotrebeniu a poškodeniu, ale navyše je prakticky bezúdržbová. Po použití ju stačí obtrieť handričkou, alebo servítkou s jedlým olejom. Zostane tak mierne mastná a to ju ochráni před koróziou, a navyše olej v póroch ešte zlepší jej prirodzenú nepriľnavosť. Jedlo, pripravené na panvici Netherton Foundry, sa vám určite nepripáli.

Materiál panvice tvorí z 99,1 % čisté železo. To je určujúce pre jej vlastnosti. Predovšetkým : masívne lisované železo neobsahuje absolútne žiadne syntetické materiály, rovnomerne sa prehrieva a dlho si udržiava teplo, čo samozrejme šetrí váš čas aj energiu. Nehrozí, že by sa časom na panvici čokoľvek uvoľnilo, popraskalo, alebo poškodilo teplom.

Panvicu môžete používať na akomkoľvek sporáku, vďaka vysokému obsahu železa je obzvlášť vhodná pre sporáky indukčné. Po jednoduchej demontáži rukoväte z britského dubu ju môžete použiť aj do rúry, alebo na gril. Výborne odoláva aj veľmi vysokým teplotám, alebo bodovému ohrievaniu.