Zobraziť kategórie produktov

Panvica CARL VICTOR grilovacia hranatá 28 x 28 cm nerez

Skladom Doprava zadarmo
68.00 €
Cena s DPH a dopravou
3 pracovné dni (tovar dodáme do 22. 08. )

Popis tovaru

Ak máte radi mäso, údeniny, či zeleninu pripravovanú  na grile, je pre Vás grilovacia panvica nutnosťou.

Grilovacia panvica je vyrobená z liatiny, ktorá je  pre grilovanie tým najideálnejším materiálom. Dokonale  rozvádza teplo, a tým zaistí rovnomerné a kvalitné prehriatie  pripravovaného jedla. Zároveň je dosť masívna na to, aby vyrovnávala kolísavú intenzitu plameňa, preto sa Váš pokrm na panvici ani nepripáli, ani nezostane surový.

Panvicu je možné používať na ľubovoľnom zdroji tepla, takže pokrmy  môžete pripravovať nielen na modernom šporáku,  ale  aj na otvorenom ohni. Panvica Vám tak prakticky nahradí aj malý domáci gril. Vrúbkovaný povrch panvice nielenže zanecháva na pripravovanom mäse charakteristickú mriežku, ale zároveň zabraňuje pripaľovaniu pokrmu, takže panvica sa vďaka tomu aj veľmi dobre čistí.

A navyše -  liatina patrí k materiálom, ktoré Vám vydržia „na veky“. V  podstate ju nie je možné mechanicky poškodiť, je nepriľnavá, chemicky i tepelne stála – proste Vám bude vynikajúco slúžiť mnoho rokov.      

Masívny liatinový základ panvice Carl Victor je vybavený odnímateľnou rukoväťou z nerezovej ocele, ktorá perfektne padne do ruky a za žiadnych okolností nepáli. V prípade potreby ju môžete odskrutkovať a panvica je takto skladnejšia.

Liatinové výrobky neodporúčame umývať v umývačke riadu – agresívne prípravky môžu vyvolať v liatine zárodky korózie. Najvhodnejšie je po použití vyčistiť panvicu kefkou a nechať ju mierne mastnú.

A ako na údržbu liatiny, to sa dočítate v našom článku  - Ako sa starať o liatinový riad ?

Prečo liatinovyriad.sk?

  • Extrémne trvanlivý - vydrží desiatky rokov
  • Vynikajúce tepelné vlastnosti
  • Vysoká kvalita tovaru
  • Prírodný materiál
  • Všetky produkty skladom
  • Poštovné a balné ZADARMO