Detail tovaru

Pánev CARL VICTOR vysoká 28 cm nerez

doprava zadarma skladom
69.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 1 ks (Tovar dodáme do 26. 03.)
Pánev CARL VICTOR vysoká 28 cm nerez Pánev CARL VICTOR vysoká 28 cm nerezPánev CARL VICTOR vysoká 28 cm nerezPánev CARL VICTOR vysoká 28 cm nerez

POPIS
PODROBNOSTI

Hľadáte ideálnu panvicu pre každého ? Nezúfajte, takýto kuchynský Svätý grál existuje a je ním liatinová panvica Carl Victor. Načo experimentovať, keď  klasika slúži už po stáročia a dokonca stále lepšie ?

Akékoľvek jedlo, pripravované na panvici,  má svoje nezameniteľné kúzlo a variabilita receptov je úžasná, chce to len správne kuchynské náčinie. Dobrá panvica sa dá dobre uchopiť, je stabilná, výborne vedie teplo, jedlo sa na nej nepripaľuje a hlavne vydrží dlhšie, než prvých päť pripravených jedál.

Vysoká liatinová panvica Carl Victor s priemerom 28 cm všetky tieto požiadavky spĺňa do poslednej bodky. Nerezová rukoväť umožňuje pevné uchopenie a nemusíte sa báť, že sa po čase uvoľní. Švédska rodinná firma Carl Victor podrobuje každý kúsok svojho sortimentu prísnym testom a liatinová panvica je už zo svojej podstaty pri správnom používaní nezničiteľná.

Liatina patrí k najpevnejším materiálom.  Je mechanicky odolná, veľmi masívna a má unikátnu vlastnosť – prirodzenú a rokmi používania sa neustále zlepšujúcu nepriľnavosť. Čím viac sa na liatinovej panvici Carl Victor varí a smaží, tým lepší je jej povrch. Môžeme pokojne povedať, že rokmi používania dozrieva. Spokojní s ňou tak budete mnoho [desiatok] rokov.

O tom, že panvicu budete chcieť používať často, niet pochýb. Perfektne rozvádza teplo, a to dokonale rovnomerne, takže sa nič nepripaľuje, ani nezostáva surové. Tento dokonalý rozvod  tepla a jeho akumulácia, to sú vlastnosti panvice, ktorých sa už nebudete chcieť vzdať.

Liatinové výrobky neodporúčame umývať v umývačke riadu – agresívne prípravky môžu vyvolať v liatine zárodky korózie. Najvhodnejšie je po použití vyčistiť panvicu kefkou a nechať ju mierne mastnú.

A ako na údržbu liatiny, to sa dočítate v našom článku  - Ako sa starať o liatinový riad ?

Sklokeramická deska áno
Vhodný do horkovzdušné trouby áno
Elektrický sporák áno
Halogenový vařič áno
Indukce áno
Infračervený gril áno
Plynový sporák áno
Příprava na přímém ohni áno
Průměr 28
Materiál Litina
Materiál rukojeti Nerez
Barva černá