Detail tovaru

Pánev CARL VICTOR na lívance 23 cm nerez

doprava zadarma skladom
59.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 3 ks (Tovar dodáme do 21. 12.)
Pánev CARL VICTOR na lívance 23 cm nerez Pánev CARL VICTOR na lívance 23 cm nerezPánev CARL VICTOR na lívance 23 cm nerezPánev CARL VICTOR na lívance 23 cm nerezPánev CARL VICTOR na lívance 23 cm nerezPánev CARL VICTOR na lívance 23 cm nerezPánev CARL VICTOR na lívance 23 cm nerezPánev CARL VICTOR na lívance 23 cm nerez

POPIS
PODROBNOSTI

Liatinová panvica na lievance z dielne rodinnej švédskej firmy Carl Victor sa okamžite stane Vaším obľúbeným kuchynským náčiním. Maximálne uľahčuje prípravu lievancov/a to až siedmych naraz/,takže behom chvíľky máte pripravený výborný dezert pre celú rodinu. Vďaka použitému materiálu Vám panvica Carl Victor bez preháňania vydrží po celý život.

Panvica na lievance Carl  Victor je vyrobená z masívnej liatiny, a to je prakticky nezničiteľný materiál. Aj po rokoch používania zostáva absolútne nepriľnavá, nič sa neodlupuje, ani nepraská. S liatinovou panvicou Carl Victor dokáže rovnako obratne zaobchádzať nielen  skúsený kuchár, ale  aj začiatočník. Liatina totiž perfektne rovnomerne rozvádza teplo a nič  sa ani nepripaľuje, ani nezostáva nedosmažené.

Ďalšou  vynikajúcou vlastnosťou liatinového riadu Carl Victor  je jeho jednoduchá údržba. Panvicu nie je potrebné zložitým spôsobom čistiť, po použití stačí obtrieť, podobne ako napríklad tanier. To platí aj pre odnímateľné nerezové držadlo, ktoré nielenže nikdy nepáli, ale predovšetkým padne vynikajúco do ruky.  A aby neprekážalo, je možné ho behom chvíľky odskrutkovať.  

Na panvici s priemerom 23 cm naraz usmažíte sedem perfektne vyzerajúcich lievancov s tými správnymi rozmermi – s priemerom 6 a výškou 1 cm. Behom chvíľky si tak môže pochutnať celá rodina a Vám zostane tiež. A pokiaľ si lámete hlavu, na akom type sporáku sa môže používať panvica Carl Victor, tak už nemusíte – švédsky liatinový riad totiž funguje na všetkých typoch sporákov, vrátane  indukčných.

 

Liatinový riad neodporúčame umývať v umývačke riadu – agresívne umývacie prípravky môžu v liatine vyvolať zárodky korózie. Najvhodnejšie je panvicu po použití vyčistiť kefkou a nechať ju mierne mastnú.

A ako na údržbu liatiny, to sa dočítate v našom článku  - Ako sa starať o liatinový riad ?

Průměr 23
Sklokeramická deska áno
Výrobek je možné umývat v myčce nie
Výrobek je určen pro styk s potravinami áno
Elektrický sporák áno
Halogenový vařič áno
Indukce áno
Infračervený gril áno
Plynový sporák áno
Výrobek je vhodný do mikrovlnné trouby nie
Materiál Litina
Materiál rukojeti Nerez
Barva černá

Súvisiaci tovar

CARL VICTOR hrnec kulatý 4 l

doprava zadarmo skladom
CARL VICTOR hrnec kulatý  4 l
98.00 €