Detail tovaru

Pánev CARL VICTOR grilovací hranatá 28 x 28 cm nerez

doprava zadarma skladom akcie
65.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 9 ks (Tovar dodáme do 31. 05.)
Pánev CARL VICTOR grilovací hranatá 28 x 28 cm nerez Pánev CARL VICTOR grilovací hranatá 28 x 28 cm nerezPánev CARL VICTOR grilovací hranatá 28 x 28 cm nerezPánev CARL VICTOR grilovací hranatá 28 x 28 cm nerezPánev CARL VICTOR grilovací hranatá 28 x 28 cm nerez

POPIS
PODROBNOSTI

Ak máte radi mäso, údeniny, či zeleninu pripravovanú  na grile, je pre Vás grilovacia panvica nutnosťou.

Grilovacia panvica je vyrobená z liatiny, ktorá je  pre grilovanie tým najideálnejším materiálom. Dokonale  rozvádza teplo, a tým zaistí rovnomerné a kvalitné prehriatie  pripravovaného jedla. Zároveň je dosť masívna na to, aby vyrovnávala kolísavú intenzitu plameňa, preto sa Váš pokrm na panvici ani nepripáli, ani nezostane surový.

Panvicu je možné používať na ľubovoľnom zdroji tepla, takže pokrmy  môžete pripravovať nielen na modernom šporáku,  ale  aj na otvorenom ohni. Panvica Vám tak prakticky nahradí aj malý domáci gril. Vrúbkovaný povrch panvice nielenže zanecháva na pripravovanom mäse charakteristickú mriežku, ale zároveň zabraňuje pripaľovaniu pokrmu, takže panvica sa vďaka tomu aj veľmi dobre čistí.

A navyše -  liatina patrí k materiálom, ktoré Vám vydržia „na veky“. V  podstate ju nie je možné mechanicky poškodiť, je nepriľnavá, chemicky i tepelne stála – proste Vám bude vynikajúco slúžiť mnoho rokov.      

Masívny liatinový základ panvice Carl Victor je vybavený odnímateľnou rukoväťou z nerezovej ocele, ktorá perfektne padne do ruky a za žiadnych okolností nepáli. V prípade potreby ju môžete odskrutkovať a panvica je takto skladnejšia.

Liatinové výrobky neodporúčame umývať v umývačke riadu – agresívne prípravky môžu vyvolať v liatine zárodky korózie. Najvhodnejšie je po použití vyčistiť panvicu kefkou a nechať ju mierne mastnú.

A ako na údržbu liatiny, to sa dočítate v našom článku  - Ako sa starať o liatinový riad ?

Rozměr 28 x 28
Sklokeramická deska áno
Výrobek je možné umývat v myčce nie
Výrobek je určen pro styk s potravinami áno
Elektrický sporák áno
Halogenový vařič áno
Indukce áno
Infračervený gril áno
Plynový sporák áno
Příprava na přímém ohni áno
Plynový sporák s rozptylovačem plamene áno
Výrobek je vhodný do mikrovlnné trouby nie
Průměr (dno) 23 cm
Hmotnost 3,4 kg
Materiál Litina
Materiál rukojeti Nerez
Barva černá

Súvisiaci tovar

CARL VICTOR hrnec kulatý 4 l

doprava zadarmo skladom
CARL VICTOR hrnec kulatý  4 l
100.00 €