Detail tovaru

Litinová grilovací pánev 26 x 26 cm - červená

doprava zadarma skladom
66.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 3 ks (Tovar dodáme do 26. 08.)
Litinová grilovací pánev 26 x 26 cm - červená Litinová grilovací pánev 26 x 26 cm - červenáLitinová grilovací pánev 26 x 26 cm - červenáLitinová grilovací pánev 26 x 26 cm - červená

POPIS
PODROBNOSTI

Liatinová smaltovaná grilovacia panvica LAVA Metal v červenej farbe bude skvelým a krásnym doplnkom v každej modernej kuchyni. S pomocou tejto panvice si môžete usporiadať grilovačku v akomkoľvek počasí, a to rovno vo Vašej kuchyni. Na 26/26 cm veľkej mriežkovanej panvici si jednoducho pripravíte grilovacie hody, a to veľmi rýchlo a komfortne.

Panvica LAVA Metal je celoliatinová a poriadne masívna-steny majú hrúbku 4 mm, dno dokonca 5 mm. Vďaka tomu má panvica výbornú stabilitu. Prirodzená vodivosť liatiny umožňuje výborné rozvádzanie tepla po celej panvici, každý bod panvice sa prehreje na rovnakú teplotu, takže si pripravíte perfektne prepečené steaky bez rizika pripálenia. 

Ku kvalite tejto panvice vysokou mierou prispieva aj vysoko odolný a nepriľnavý smalt. Pri jeho nanášaní používa spoločnosť LAVA Metal pokrokovú technológiu elektroforetického smaltovania, ktorá zaručuje dokonalé spojenie liatiny a smaltu. Vzniká tak trvanlivý, odolný a stále nepriľnavý povrch. Takže po použití panvicu jednoducho ručne umyjete, mastnota, ani zvyšky potravín na nej neuľpievajú. Umývanie v umývačke riadu výrobca neodporúča, mohlo by dôjsť k zníženiu jasu farieb.   

Liatinové panvice sú aj veľmi úsporné. Pomaly chladnú, takže jedlo dokončíte aj na vypnutom sporáku, pretože z neho dokážu dostať maximum tepla. Najlepšie si liatina "rozumie" s indukciou, výborne vám ale bude fugovať na akomkoľvek type sporáka. A keďže je celokovová, môžete ju bez obáv použiť aj v klasickej rúre.

 

Sklokeramická deska áno
Vhodný do horkovzdušné trouby áno
Výrobek je možné umývat v myčce nie
Elektrický sporák áno
Indukce áno
Plynový sporák áno
Příprava na přímém ohni áno
Plynový sporák s rozptylovačem plamene áno
Výrobek je vhodný do mikrovlnné trouby nie
Vhodný pro uchovávání potravin v chladničce nie
Tloušťka stěny 4 mm
Tloušťka dna 5 mm
Rozměr 26 x 26 cm
Hloubka 35 mm
Materiál Litina
Barva černá - červená