Detail tovaru

Cestovná panvica s dubovou rukoväťou 20 cm NETHERTON FOUNDRY 1

doprava zadarma skladom
56.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 1 ks (Tovar dodáme do 12. 12.)
Cestovná panvica s dubovou rukoväťou  20 cm NETHERTON FOUNDRY 1 Cestovná panvica s dubovou rukoväťou  20 cm NETHERTON FOUNDRY 1Cestovná panvica s dubovou rukoväťou  20 cm NETHERTON FOUNDRY 1Cestovná panvica s dubovou rukoväťou  20 cm NETHERTON FOUNDRY 1Cestovná panvica s dubovou rukoväťou  20 cm NETHERTON FOUNDRY 1

POPIS
PODROBNOSTI

Cestovná panvica z lisovaného železa anglického výrobcu Netherton Foundry, to je kus dokonale univerzálneho riadu. Môžete ju použiť na každom druhu sporáka, je vhodná aj na gril, či do rúry (predtým je nutné sňať drevenú rukoväť z britského duba) a je priam ideálna pri kempovaní, či varení v prírode.

Panvica Netherton Foundry vám ponúkne veľmi zaujímavú kombináciu svojich vlastností. Prvou z nich je extrémna odolnosť, daná masívnou, 1,23 kg ťažkou konštrukciou. Druhou výhodou je absolútna absencia plastov a akýchkoľvek syntetických materiálov. 

Jedlo sa Vám vďaka plynulému rozohrievaniu celej panvice nepripáli a akýkoľvek pokrm si pripravíte dokonale prepečený.

Veľkou prednosťou lisovaného železa je jeho nepriľnavý a v podstate bezúdržbový povrch. Stačí, ak panvicu po použití utriete handričkou, alebo obrúskom s pridaním jedlého oleja a povrch tak zostáva prirodzene mastný a tým chránený proti vonkajším vplyvom, vrátane korózie.

Materiál lisované železo
Materiál držadel Britský dub
Sklokeramická deska áno
Elektrický sporák áno
Indukce áno
Plynový sporák áno
Příprava na přímém ohni áno
Průměr 20 cm