Detail tovaru

Hrniec vysoký s pokrievkou a s dubovou rukoväťou 18 cm NETHERTON FOUNDRY

doprava zadarma skladom
102.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 2 ks (Tovar dodáme do 23. 01.)
Hrniec vysoký s pokrievkou a s dubovou rukoväťou 18 cm NETHERTON FOUNDRY Hrniec vysoký s pokrievkou a s dubovou rukoväťou 18 cm NETHERTON FOUNDRYHrniec vysoký s pokrievkou a s dubovou rukoväťou 18 cm NETHERTON FOUNDRYHrniec vysoký s pokrievkou a s dubovou rukoväťou 18 cm NETHERTON FOUNDRYHrniec vysoký s pokrievkou a s dubovou rukoväťou 18 cm NETHERTON FOUNDRY

POPIS
PODROBNOSTI

Vysoký celoliatinový hrniec s pokrievkou a dubovou rukoväťou od anglickej rodinnej firmy  Netherton Foundry z vás urobí majstra omáčok a krémových polievok. Liatina je materiálom, ktorý rozdeľuje kuchárov na dva tábory : na tých, ktorí v nej ešte nevarili, a tých, ktorí v ničom inom už variť nechcú. Obsah železa v konštrukčnom materiáli – liatine, je 99,1 %, To je určujúce pre všetky  pozitívne vlastnosti hrnca : je prakticky nepoškoditeľný, výborne sa udržiava, skvelo odoláva opotrebovaniu  a rokmi používania dozrieva. Naozaj, liatina zlepšuje svoje vlastnosti priamo úmerne množstvu pripraveného jedla. 

Tento materiál sa ošetruje iba utretím servítkou s čistým jedlým olejom. Stále mierne mastný povrch je tak chránený, dokonale nepriľnavý  a navyše neskutočne odolný. Nedochádza k opotrebovaniu, jako v prípade teflónu. Hrniec Netherton Foundry  neobsahuje žiadne umelé materiály.

Z masívnej liatiny je vyrobená aj pokrievka. Úchytka pokrievky a rukoväť  hrnca sú zhotovené z dreva britského dubu. Toto drevo je nielen  veľmi  tvrdé a dokonale hladké, ale je aj hygienické a nie je nasiakavé.             

Hrniec sa hodí na varenie na akomkoľvek druhu sporákov, vrátane indukčných.

Průměr 18
Sklokeramická deska áno
Výrobek je možné umývat v myčce nie
Elektrický sporák áno
Indukce áno
Plynový sporák s rozptylovačem plamene áno
Materiál lisované železo
Materiál úchytů Britský dub
Barva černá