Zobraziť kategórie produktov

Hrnec na mléko s dubovou rukojetí 15 cm NETHERTON FOUNDRY

Skladom Doprava zadarmo
76.00 €
Cena s DPH a dopravou
3 pracovné dni (tovar dodáme do 02. 02. )

Popis tovaru

Hrniec na mlieko od anglickej rodinnej firmy Netherton Foundry je ďalším z produktov, ktorý vsadil na storočiami overený materiál - železnú liatinu a zároveň vyniká perfektným prevedením. Osloví tak predovšetkým tých z vás, ktorí ste už kúzlu liatiny podľahli a chcete si svoju kuchyňu kompletne vybaviť prvotriednym liatinovým riadom.

Hrniec má veľmi jednoduchý tvar, ploché dno a priemer 15 cm. Materiál, železná liatina s obsahom 99,1 % železa,  mu zaručuje vysokú odolnosť, až extrémne jednoduchú údržbu a stálu nepriľnavosť. Rukoväť je vyrobená z dreva britského dubu. Hrniec má na obidvoch stranách výlevku, takže sadne do ruky pravákom i ľavákom.

Výhodou masívnych liatinových riadov je, že sa rovnomerne rozohrievajú a potom dlho udržiavajú teplotu. Vďaka tomu sa pokrmy nepripaľujú a vy varíte jednoducho, bez problémov  a navyše  úspornejšie. Liatinový hrniec na mlieko sa vďaka vysokému obsahu železa hodí na varenie na akomkoľvek druhu sporákov, vrátane indukčných.

Po použití stačí hrniec na mlieko iba utrieť servítkou s čistým jedlým olejom.. Mierne mastný povlak udržiava liatinový riad v dobrej kondícii, zaisťuje ochranu před koróziou a navyše zdokonaľuje prirodzenú nepriľnavosť liatiny.

Prečo liatinovyriad.sk?

  • Extrémne trvanlivý - vydrží desiatky rokov
  • Vynikajúce tepelné vlastnosti
  • Vysoká kvalita tovaru
  • Prírodný materiál
  • Všetky produkty skladom
  • Poštovné a balné ZADARMO