Zobraziť kategórie produktov

CARL VICTOR kastról okrúhly 4,5 l

Skladom Doprava zadarmo
96.00 €
Cena s DPH a dopravou
3 pracovné dni (tovar dodáme do 08. 04. )

Popis tovaru

Vedeli ste, že je možné piecť aj bez nárokov na energiu? Bez neustáleho kontrolovania, či sa niekde niečo nepripaľuje ? A rovnako komfortne na akomkoľvek zdroji tepla ? S okrúhlym liatinovým kastrólom od rodinnej švédskej firmy CARL Victor to možné je.

Liatina je tradičným, stáročiami prevereným materiálom, ktorý sa z kuchyne zrejme nikdy nevytratí. Určite to platí pre riady od firmy CARL Victor, pretože uvedený liatinový kastról vám vydrží po celý život. Liatina je masívny a extrémne odolný materiál. Vlastne nie je ani v ľudských silách tento kastról mechanicky poškodiť. Pri správnom používaní vydrží  mnoho desaťročí s absolútne nezmenenými vlastnosťami.

Liatina vyniká svojou prirodzenou nepriľnavosťou. Nič sa v nej nepripaľuje, a to ani po rokoch používania. Zásadný podiel na tom má vynikajúca tepelná vodivosť, vďaka ktorej má každá časť kastróla rovnakú a stabilnú teplotu. A čo viac - vďaka schopnosti akumulácie tepla je liatinový kastról po zahriatí na potrebnú teplotu energeticky( a tým aj ekonomicky) najúspornejším riadom vôbec. 

Okrúhly kastról s objemom 4,5 l je vhodný napríklad na pečenie menšej hydiny. Použiť ho môžete kdekoľvek - liatinový riad CARL Victro totiž funguje na akomkoľvek zdroji tepla, od indukčného sporáka až po otvorený oheň.

Kastról je uzatvorený masívnou sklenenou pokrievkou, ktorá vám umožní kontrolovať stav prípravy jedla. Zároveň pomáha udržiavať rovnomerné sálanie tepla a pripravovaný pokrm je rovnomerne opečený zo všetkých strán.

A rovnako ako používanie, je aj následná údržba liatinového kastróla úplne jednoduchá. Stačí ho ručne očistiť a vytrieť obrúskom s prídavkom oleja, žiadne drahé čistiace, ani konzervačné prostriedky, žiadne oškrabávanie. 

Liatinové výrobky neodporúčame umývať v umývačke riadu-agresívne programy môžu v liatine vyvolať zárodky korózie. Kastról je najvhodnejšie po použití očistiť ručne, alebo kefkou a odložiť mierne mastný.

Ako sa starať o liatinový riad, to sa dočítate na našich stránkach " Ako na údržbu liatiny ?"

Parametry zboží

Průměr 32
Sklokeramická deska áno
Elektrický sporák áno
Indukce áno
Plynový sporák áno
Příprava na přímém ohni áno
Plynový sporák s rozptylovačem plamene áno
Objem 4,5 l

Prečo liatinovyriad.sk?

  • Extrémne trvanlivý - vydrží desiatky rokov
  • Vynikajúce tepelné vlastnosti
  • Vysoká kvalita tovaru
  • Prírodný materiál
  • Všetky produkty skladom
  • Poštovné a balné ZADARMO