Detail tovaru

Pánev CARL VICTOR wok 30 cm dřevo

doprava zadarma skladom akcie
81.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 1 ks (Tovar dodáme do 21. 10.)
Pánev CARL VICTOR wok 30 cm dřevo Pánev CARL VICTOR wok 30 cm dřevo

POPIS
PODROBNOSTI

Wok je kuchynským náčiním, ktoré dodá Vašej kuchyni úplne nový rozmer. Dá sa v ňom pripraviť  takmer čokoľvek, od klasických jednoduchých“panvicových“ pokrmov, až po tradičnú ázijskú kuchyňu. Táto „hlboká panvica“ by mala byť neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého gurmána !

Liatinový wok CARL VICTORpriemerom 30 cm je geniálnou kuchynskou pomôckou. V prvom rade je to jeho prevedením : CARL VICTOR je rodinná švédska firma, ktorá sa špecializuje na liatinový riad a na všetkých svojich produktoch prevádza veľmi prísne testy.

Táto skutočnosť, spolu s prirodzenou masívnosťou a mechanickou odolnosťou liatiny, je pre Vás zárukou spokojného používania panvice po mnoho/desiatok/ rokov.  Liatina totiž rokmi dozrieva,  používaním sa jej prirodzene pórovitý povrch pokrýva ochrannou vrstvou, vďaka ktorej sa panvica stáva ešte odolnejšou a navyše sa zlepšuje jej nepriľnavosť k pripravovaným pokrmom.

V priebehu stáročí používania liatinového riadu bolo mnohokrát overené, že liatina dokonale rozvádza teplo a veľmi dobre vyrovnáva teplotu.Preto sa Vám v liatinovom woku nič nepripáli, ani nezostane surové-každý bod jeho povrchu má totiž rovnakú teplotu.

Pripočítajte si ku všetkým kladom ešte univerzálne použitie : liatinový wok CARL VICTOR funguje na všetkých druhoch sporákov, od klasiky až po najnovšie technológie, ale tiež na priamom ohni, grile, horáku a podobne. Drevená rukoväť s pevným a pohodným uchopením je potom už len "čerešničkou" na dokonalom kuchynskom náčiní.   

Liatinové výrobky neodporúčame umývať v umývačke riadu – agresívne prípravky môžu vyvolať v liatine zárodky korózie. Najvhodnejšie je po použití vyčistiť panvicu kefkou a nechať ju mierne mastnú.

A ako na údržbu liatiny, to sa dočítate v našom článku  - Ako sa starať o liatinový riad ?

Průměr 30
Sklokeramická deska áno
Vhodný do horkovzdušné trouby áno
Výrobek je možné umývat v myčce nie
Elektrický sporák áno
Halogenový vařič áno
Indukce áno
Infračervený gril áno
Plynový sporák áno
Materiál Litina
Materiál rukojeti Dřevo
Barva černá

Súvisiaci tovar

Pánev CARL VICTOR grilovací hranatá 28 x 28 cm nerez

doprava zadarmo skladom
Pánev CARL VICTOR grilovací hranatá 28 x 28 cm nerez
64.00 €

Pánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerez

doprava zadarmo skladom
Pánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerez
60.00 €