Detail tovaru

Pánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerez

doprava zadarma skladom
61.00 €Cena s DPH a s dopravou
ks Skladem - 3 ks (Tovar dodáme do 23. 01.)
Pánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerez Pánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerezPánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerezPánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerezPánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerezPánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerezPánev CARL VICTOR grilovací kulatá 28 cm nerez

POPIS
PODROBNOSTI

Ak máte radi mäso, údeniny, či zeleninu pripravovanú  na grile, je pre Vás grilovacia panvica nutnosťou.

Grilovacia panvica je vyrobená z liatiny, ktorá je  pre grilovanie tým najideálnejším materiálom. Dokonale  rozvádza teplo, a tým zaistí rovnomerné a kvalitné prehriatie  pripravovaného jedla. Zároveň je dosť masívna na to, aby vyrovnávala kolísavú intenzitu plameňa, preto sa Váš pokrm na panvici ani nepripáli, ani nezostane surový.

Panvicu je možné používať na ľubovoľnom zdroji tepla, takže pokrmy  môžete pripravovať nielen na modernom šporáku,  ale  aj na otvorenom ohni. Panvica Vám tak prakticky nahradí aj malý domáci gril. Vrúbkovaný povrch panvice nielenže zanecháva na pripravovanom mäse charakteristickú mriežku, ale zároveň zabraňuje pripaľovaniu pokrmu, takže panvica sa vďaka tomu aj veľmi dobre čistí.

A navyše -  liatina patrí k materiálom, ktoré Vám vydržia „na veky“. V  podstate ju nie je možné mechanicky poškodiť, je nepriľnavá, chemicky i tepelne stála – proste Vám bude vynikajúco slúžiť mnoho rokov.      

Masívny liatinový základ panvice Carl Victor je vybavený odnímateľnou rukoväťou z nerezovej ocele, ktorá perfektne padne do ruky a za žiadnych okolností nepáli. V prípade potreby ju môžete odskrutkovať a panvica je takto skladnejšia.

Liatinové výrobky neodporúčame umývať v umývačke riadu – agresívne prípravky môžu vyvolať v liatine zárodky korózie. Najvhodnejšie je po použití vyčistiť panvicu kefkou a nechať ju mierne mastnú.

A ako na údržbu liatiny, to sa dočítate v našom článku  - Ako sa starať o liatinový riad ?

Průměr 28
Příprava na přímém ohni áno
Materiál rukojeti Nerez
Materiál Litina
Hmotnost 2,8 kg
Výrobek je vhodný do mikrovlnné trouby nie
Plynový sporák s rozptylovačem plamene áno
Plynový sporák áno
Sklokeramická deska áno
Infračervený gril áno
Indukce áno
Halogenový vařič áno
Elektrický sporák áno
Výrobek je určen pro styk s potravinami áno
Výrobek je možné umývat v myčce nie
Barva černá

Súvisiaci tovar

Pánev CARL VICTOR nízká 28 cm nerez

doprava zadarmo skladom
Pánev CARL VICTOR nízká 28 cm nerez
57.00 €