Zobraziť kategórie produktov

CARL VICTOR hrnec kulatý 4 l

Skladom Doprava zadarmo
104.00 €
Cena s DPH a dopravou
3 pracovné dni (tovar dodáme do 02. 02. )

Popis tovaru

Vedeli ste, že je možné piecť takmer bez nárokov na energiu ?

Bez neustálého kontrolovania, či sa niekde niečo nepripaľuje? A to s rovnakým komfortom na akomkoľvek  zdroji tepla ? S okrúhlym liatinovým pekáčom od rodinnej švédskej firmy Carl Victor to možné je!

Liatina je tradičným, storočiami prevereným materiálom, ktorý sa z kuchyne asi nikdy nevytratí. A určite nie v prevedení od firmy Carl Victor, pretože tento liatinový pekáč Vám vydrží po celý život. Liatina je masívny a extrémne odolný materiál. Vlastne ani nie je v ľudských silách tento liatinový pekáč mechanicky poškodiť. Při správnom používaní Vám vydrží mnoho desaťročí s nezmenenými vlastnosťami

Liatina vyniká tým, že je prirodzene nepriľnavá. Nič sa v nej nepripaľuje, a  to ani po rokoch používania. Samozrejme má na tom podiel aj vynikajúca tepelná vodivosť, ktorá spôsobuje, že každá časť liatinového pekáča má rovnakú a stabilnú teplotu. A navyše-vďaka schopnosti akumulácie tepla je liatinový pekáč po ohriatí na potrebnú teplotu energeticky, /a tým aj ekonomicky,/najúspornejším riadom vôbec.

Okrúhly pekáč s objemom 4 litre je vhodný například na pečenie menších druhov  hydiny, a to kdekoľvek- liatinový riad Carl Victor totiž funguje na akomkoľvek zdroji tepla - od indukčního sporáka až po obyčajný otvorený oheň.

Pekáč je uzatvorený silnou sklenenou pokrievkou, ktorá Vám umožní kontrolovať stav Vašej pečienky. Súčasne táto masívna pokrievka uzatvára sálajúci obal. Váš pokrm je takto dokonale rovnomerne opekaný zo všetkých strán - jednoduchšia príprava pečeného mäsa snáď ani neexistuje.

A rovnako ako používanie,  je aj údržba liatinového pekáča Carl Victor úplne triviálna. Stačí ho jemne ručne  očistiť a obtrieť, žiadne drahé konzervačné prostriedky, žiadne oškrabávanie.

Liatinové výrobky neodporúčame umývať v umývačke riadu – agresívne prípravky môžu vyvolať zárodky korózie. Najvhodnejšie je pekáč po použití vyčistiť kefkou a nechať mierne mastný.

A jako na údržbu liatiny sa dočítate v našom článku – Jako sa starať o liatinový riad ?

Prečo liatinovyriad.sk?

  • Extrémne trvanlivý - vydrží desiatky rokov
  • Vynikajúce tepelné vlastnosti
  • Vysoká kvalita tovaru
  • Prírodný materiál
  • Všetky produkty skladom
  • Poštovné a balné ZADARMO