Úvod » Články » Výrobca liatinového riadu Netherton Foundry

Výrobca liatinového riadu Netherton Foundry

Pin it

Riady a kuchynské náčinie anglickej rodinnej firmy Netherton Foundry sú  jednými  z mála na svete, dodnes  vyrábanými lokálne a ručne.

Malá rodinná firma Netherton  Foundry z britského Južného Shropshiru si už po desaťročia zachováva svoje silné know how. Ich riady vyrába ručne niekoľko zamestnancov.  Každý jednotlivec malého týmu je majstrom svojho remesla a odvádza svoju prácu tak, aby produkt z jeho pracovného stolu poslúžil celým generáciám zákazníkov.

Filozofiou Netherton Foundry je  jednoduchá konštrukcia, preverené materiály, odkaz na tradíciu klasickej remeselnej práce a veľmi dlhá životnosť produktov. Všetky suroviny na výrobu riadov pochádzajú z najbližšieho okolia sídla Netherton Foundry. A aj ich  spracovanie prebieha lokálne a pod dohľadom spoločnosti Netherton Foundry.

Majitelia firmy uvádzajú, že riady sú navrhované tak, aby časom dozrievali, jednoducho sa udržiavali a predovšetkým – slúžili desiatky rokov.

Netherton Foundry je v dnešnom konzumnom svete jedným z mála výrobcov, ktorý svoje výrobky aj opravuje. Dodáva drobné náhradné diely na všetky svoje produkty od začiatku výroby.Související produkty:

Panvica s dubovou rukoväťou 30 cm NETHERTON FOUNDRY

doprava zadarmo skladom
Panvica s dubovou rukoväťou 30 cm NETHERTON FOUNDRY
73.00 €